29.08.2019
До нового навчального року готові!
До нового навчального року готові! Відбулося засідання колегії райдержадміністації під керівництвом в.о. голови Києво-Святошинської РДА Артема Кошика, за участі заступника голови адміністрації Михайла Лєзніка, керівника апарату адміністрації Олександра Горіна, членів колегії, керівників структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування.

Колегію розпочали хвилиною мовчання у пам'ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме 29 серпня, згідно Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року № 621, обрано Днем пам’яті захисників України, оскільки того дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

Далі члени колегії обговорили та погодили ряд питань.
Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Києво-Святошинського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року доповів Руслан Бадікін - начальник відділу ЖКГ та будівництва.

Про вжиті заходи щодо підготовки та організованого початку 2019/2020 навчального року в районі розповів Микола Івашко - начальник відділу освіти адміністрації.

Щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури району доповів Сергій Черток – начальник управління соціального захисту населення адміністрації.
Крім того, начальник відділу персоналу та організаційної роботи адміністрації Олександр Лук’янчук інформував членів колегії та присутніх про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Хотівської сільської ради.

Приємним завершенням колегії стало привітання кращих представників району, а саме учасників АТО/ООС, працівників військово-облікових столів, Військкомату, рятувальників Подяками з нагоди Дня незалежності України.

2.jpg
3.jpg
5.jpg
7.jpg
6.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Назад