14.08.2019
У Києво-Святошинському районі оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій приділяється особлива увага
У Києво-Святошинському районі оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій приділяється особлива увага 13 серпня відбулася апаратна нарада під керівництвом виконувача обов’язків голови Києво-Святошинської РДА Артема Кошика за участі керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування.
Під час наради Личанська та Музичанська сільські голови Інна Халматова та Марія Масовець прозвітували про роботу зі зверненнями громадян.
Начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Ірина Тлустенко доповіла про хід літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Вона повідомила, що особлива увага приділяється оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО, дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей диспансерної групи, талановитих та обдарованих.
Варто зазначити, що відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку окремих категорій дітей Києво-Святошинського району Київської області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Києво-Святошинської районної ради Київської області від 20.12.2018 № 525-32-VІІ в районному бюджеті передбачено 5 млн 880 тис. грн.
Про проведення заходів з питань сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування і легалізації трудових відносин інформував начальник управління соціального захисту населення адміністрації Сергій Черток. Також він доповів про реалізацію порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.
Крім того, про стан виконання законодавчих актів та розпорядчих документів керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району доповіла головний спеціаліст загального відділу Тетяна Руліковська.
Наостанок фінансовий експерт і аналітик Людмила Єдімент поінформувала присутніх про переваги та недоліки трирівневих механізмів пенсійного забезпечення.

2.jpg
3.JPG
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.JPG
8.jpg


Назад