13.08.2019
Служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу
Служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу 09.08.2019 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено  «День відкритих дверей в ТОВ «Чудові напої» з метою сприяння вирішення кадрових потреб.
Компанія «Чудові напої» виробник інгредієнтів для Вендингу та ХоРеКа : гарячий шоколад, молоко, чай та кава.
Кредо компанії - виробляти смачні напої, але при цьому зберігати характеристики якості і безпеки продуктів. Сьогодні "Чудові напої" - це дружна команда молодих і активних людей, які постійно навчаються і вдосконалюють власні навички. Постачальники ТОВ «Чудові напої» – це надійні і перевірені компанії, якість продукції яких визнано на світовому рівні.
Обладнання – це сучасні автоматизовані виробничі лінії і жорсткий внутрішній контроль якості кожної упаковки.
Компанія створена в 2015 році. Протягом наступних  (2016 р.-2019 р.) був розширений асортимент товару власного виробництва до 30 одиниць, були збільшені обсяги продажів в 100 разів, вдалося запустити лінію грануляції молока, що також допомогло збільшити обсяг продукції, яку виробляє компанія.
Представник компанії Анастасія Щербина ознайомила присутніх з діяльністю ТОВ «Чудові напої», надала інформацію про вакансію, посадові обов’язки, умови праці,  графік роботи, транспортну доступність та рівень заробітної плати, тощо.  
Для тих, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду.
Захід завершився позитивними враженнями і показав, що є актуальним як для громадян, які шукають роботу, так і для роботодавців, зацікавлених у підборі персоналу.

Назад