08.08.2019
Рятувальники неодноразово залучалися до ліквідації загорання в екосистемах
Рятувальники неодноразово залучалися до ліквідації загорання в екосистемах

Протягом добового чергування рятувальники Києво-Святошинського району 5 разів залучалися до гасіння пожеж в екосистемах на загальній площі близько 2,5 Га.
Так, 6 серпня о 10:37 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу трави в с. Мила. На місце виклику направлено одне відділення 62-ї Державної пожежно рятувальної частини м. Вишневе та ПСО с. Дмитрівка. Пожежу було локалізовано о 11:00 та повністю ліквідовано о 11:05 .
До гасіння пожежі залучалося 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.
Цього ж дня, о 12:01 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу сміття в селі Софіївська Борщагівка по вул. Матросовій. На місце виклику направлено одне відділення 62-ї Державної пожежно рятувальної частини м.Вишневе.
Пожежу було локалізовано о 12:30 та повністю ліквідовано о 12:37.
До гасіння пожежі залучалося 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.
О 15:20 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу трав'яного настилу в селі Крюківщина.
На місце виклику направлено одне відділення 62-ї Державної пожежно рятувальної частини м.Вишневе. Пожежу було локалізовано о 17:14 та повністю ліквідовано о 17:52. До гасіння пожежі залучалося 1 одиниця техніки та 4 чоловік особового складу.
О 15:54 до оперативно диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу трав'яного настилу в селі Гурівщині на відкритій території. На місце виклику направлено одне відділення 34-ї Державної пожежно рятувальної частини м. Вишневе. Пожежу було локалізовано о 16:56 та повністю ліквідовано о 17:16.
До гасіння пожежі залучалося 1 одиниця техніки та 7 чоловік особового складу.
О 19:47 до оперативно диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу сміття в селі Малютянка на відкритій території. На місце виклику направлено одне відділення 33-ї Державної пожежно рятувальної частини м. Боярка. Пожежу було локалізовано о 16:56 та повністю ліквідовано о 17:16.
До гасіння пожежі залучалося 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.
Причини виникнення пожежі наразі встановлюються.


Назад