02.04.2012
Зауважень багато, бо зроблено мало
Зауважень багато, бо зроблено мало

22 березня голова районного штабу по проведенню весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, заступник голови райдержадміністрації Микола Ляшенко провів нараду з членами штабу, під час якої йшлося про санітарний стан територій населених пунктів, доріг комунальної власності та районного, обласного і загальнодержавного користування, водойм, річок та їх берегів, лісових масивів та зелених насаджень, йшлося також про ліквідацію несанкціонованих сміттезвалищ, стан прибирання та вивозу сміття.

Микола Ляшенко окреслив основні напрямки роботи і наголосив на тому, що особливу увагу слід зосередити на ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Також він зупинився на проблемах, пов'язаних із захороненням твердих побутових відходів на полігоні районного ВУЖКГ. Прозвучали пропозиції щодо надання лімітів на вивезення ТПВ для великих населених пунктів району, зокрема Боярки, Вишневого, Софіївської та Петропавлівської Борщагівок.

Заступник головного санітарного лікаря Анатолій Авдєєв повідомив, що вже відбувся рейд територією району. Він охарактеризував нинішній санітарний стан населених пунктів та прилеглих територій як вкрай незадовільний. Було озвучено чимало зауважень практично до усіх сільських та міських рад. Двомісячник триває вже близько двох тижнів, а результати роботи поки що не дуже помітні.

В обговоренні наданої інформації взяли участь присутні члени штабу. Зокрема, Боярський міський голова Тарас Добрівський та заступник голови Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Олександр Оболонський. Вони поділися своїми думками щодо організації вивезення сміття на полігон.

Коментуючи засідання штабу, Микола Ляшенко зауважив, що незадоволений низькою активністю усіх відповідальних осіб та керівників служб. Особливо тим, що у роботі засідання штабу не взяли участь представники правоохоронних органів, дорожніх служб, а також багатьох органів місцевого самоврядування.

Усі присутні отримали завдання до кінця березня подати до адміністрації: розпорядження органів місцевого самоврядування про створення міських, селищного та сільських штабів для організації проведення двомісячника; розроблених та затверджених заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля під час проведення двомісячника; затверджені місцеві програми та заходи з благоустрою населених пунктів; затверджені схеми санітарної очистки населених пунктів; затверджені Правила благоустрою території населених пунктів.

Завершуючи засідання штабу, Микола Миколайович нагадав усім його членам, що штраф за порушення у сфері благоустрою складає від 800 до 1700 гривень. І саме він чекає на тих, хто нехтує виконанням своїх обов'язків.

Підготувала

Тетяна ЗУБКОВА,

фото Анатолія КУХАРСЬКОГО


Назад