26.07.2019
Члени колегії РДА затвердили звіт про виконання бюджету за перше півріччя
Члени колегії РДА затвердили звіт про виконання бюджету за перше півріччя
25 липня відбулася колегія Києво-Святошинської районної державної адміністрації за участі виконувача обов’язків голови РДА Артема Кошика, заступника голови РДА Михайла Лєзніка, заступника голови райради Дмитра Гусятинського, керівників структурних підрозділів РДА та органів місцевого самоврядування.
Під час наради затвердили звіт за перше півріччя про виконання бюджету. Варто зазначити, що район має одні з найкращих у Київській області фінансові показники, що свідчить про сталий розвиток.
Зокрема на фінансування установ соціально-культурної сфери, соціального захисту населення, державне управління з урахуванням субвенцій з державного бюджету та реалізацію районних програм направлено понад 700 млн гривень - це майже 74 відсотки усіх видатків.

DSC_0725.JPG


Крім того, заслухали та затвердили звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку за перше півріччя.
У цілому виконання плану становить понад 53 відсотки.
Під час засідання обговорили стан боротьби зі злочинністю у районі, а також роботу районного підрозділу ДСНС.
Керівники районних структур подякували керівництву РДА та райради, органам місцевого самоврядування за співпрацю і допомогу.

DSC_0829.JPG


Наостанок розглянули питання щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян в РДА, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування, а також щодо виконання делегованих повноважень органами виконавчої влади Віто-Поштової сільської ради.
Робота зі зверненнями громадян постійно на контролі в РДА. Порівняно з минулим роком кількість звернень зросла на понад 30 відсотків. Найчастіше жителі району порушують питання будівництва шкіл та садочків у населених пунктах району, комунального господарства, реконструкції та будівництва доріг.

DSC_0721.JPG


Назад