02.04.2012
Свято танцю у Вишневому
Свято танцю у Вишневому

24 березня Вишневе перетворилося на центр танцю Київської області. Того дня з'їхалися понад 200 учасників віком від 4 до 35 років різного рівня майстерності - для розіграшу ІІ Відкритого кубку Вишневого зі спортивно-бального танцю, що проводився в актовій залі міської ради під патронатом народного депутата України Петра Мельника.

Фастів, Бориспіль, Бровари, Київ, Васильків, - загалом у змаганнях узяли участь представники 10-ти танцювальних клубів Київської області. Організаторами виступили: Клуб спортивно-бального танцю «Ренесанс» (м. Вишневе), Ліга танцю України при Міністерстві освіти, науки, молоді та спорту України, ГО «Пушка», Спортивно-бальна Федерація танцювальних колективів Київської області. Офіційний партнер змагань – фотостудія «Все фото» (м. Вишневе).

Подякувавши учасникам і гостям заходу, змагання урочисто відкрив народний депутат Петро Мельник: «Щиро хочу привітати усіх зі святом спорту, здоров'я, краси та гармонії – Святом танцю, на якому сьогодні продемонструють своє вміння юні таланти Київщини. Адже танець – це і краса, і здоров'я водночас. І, коли я дивлюсь на присутніх тут дівчаток і хлопчиків, ще раз впевнююся: наша нація – найпрекрасніша в світі.».

«Мені приємно вас усіх бачити у нашому місті, - вітаючи на правах господаря, підкреслив міський голова Ілля Діков. - І сподіваюся, що це – не востаннє. Як народний депутат, Петро Володимирович чимало допоміг Вишневому. Підтримка ж обдарованих дітей – наше спільне першочергове завдання. Відкритий кубок Вишневого зі спортивно-бальних танців – не просто змагання. Це – імідж нашого міста. І, дякуючи Петру Мельнику, ми нині можемо гідно представити Вишневе серед інших міст Київської області.».

Від імені Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України присутніх привітав Владислав Пігулевський, президент Ліги танців, і додав: «Ми всі прекрасно розуміємо, що діти – майбутнє нашої країни. Тому ми всі разом повинні зробити все можливе для того, щоб вони зростали здоровими, сильними, красивими. Це дуже серйозна та відповідальна справа. Саме заради них ми і проводимо це свято.».

Вітаючи конкурсантів у ІІІ турі зі святом танцю, Ігор Ларін, президент Спортивно-бальної Федерації танцювальних колективів Київської області, побажав проявити свій талант, майстерність уповні й наголосив, що йому комфортно та приємно перебувати в нашому місті.

Пари (як і соло) змагалися у двох програмах: європейській і латиноамериканській. При чому, І тур змагань суттєво відрізнявся від наступних двох і включав у себе лише по одному танцю кожної з програм: повільний вальс і ча-ча-ча, адже в ньому змагалися наймолодші учасники – дітки віком від 4 до 7 років. У ІІ та ІІІ турі додалися інші складові - танго та квікстеп (європейська програма), джай, самба та румба (латиноамериканська програма), що додало святові яскравості та насиченості вражень. Склад суддівської колегії, до якої входили всі тренери клубів, оцінював уміння танцюристів не лише найвищої майстерності, але і початкового рівня у таких номінаціях: бебі-ПК (вік – 4 – 5 років); бебі-соло-ПК; діти 6 років (ПК); діти 6 років (соло, ПК); діти 7 років (ПК); діти 7 років (соло, ПК); ювенали-1-соло-ПК (вік – 8 – 9 років); ювенали 2-соло-ПК (вік – 10 – 11 років). При чому, золотий, срібний і бронзовий фінали кожної вікової категорії межувалися з парадом учасників у кожному з трьох турів.

Варто зазначити, що цього дня без диплому, медалі та подарунків не залишився жоден конкурсант. Кожному учаснику народний депутат Петро Мельник власноруч вручив старт-призи для заохочення. А нагороди – грамоти, медалі та кубки вручав організатор змагань Сергій Гамарець. У ІІ і ІІІ турах переможцям додатково від офіційного партнера змагань фотостудії «Все фото» було вручено безкоштовний сертифікат на фотосесію та солодкі подарунки від спонсорів і організаторів.

Змагання пройшли успішно. Організатори все зробили для того, щоб і конкурсанти, і гості змагань почувалися комфортно і ніщо не заважало їм танцювати та перемагати. Всі отримали потужний заряд позитиву та чудового настрою, вибуховий коктейль емоцій, грації, виразності рухів і пластики. Цей настрій ніби підкреслював сонячний теплий весняний день.

Клуб спортивно-бального танцю «Ренесанс» нашого міста зібрав 9 кубків, других місць – 7, третіх – 4. Вітаємо переможців-призерів: пару Тимофій Андрієвський і Анастасія Камінська, пару Богдан Дерев'янко та Дарина Грабарчук, Катерина Савинська (соло), Маша Боровиченко (соло), Даша Манелюк (соло), Анастасія Войноровська (соло), Єлизавета Павленко (соло), Лєра Пасацька (соло), Анастасія Петрушенко (соло). Три кубки виборов Зразковий хореографічний колектив бального танцю «Шарм» (м. Бровари), один – Клуб спортивно-бального танцю «Марс» (м. Васильків), один – Клуб спортивно-бального танцю «Ніка-Данс» (м. Київ), один – Клуб спортивно-бального танцю «Елеріна» (м. Бровари), три – Клуб спортивно-бального танцю «Серпантин» (м. Київ).

Цей турнір у черговий раз довів: дітям у Вишневому є де розвивати свої здібності й таланти. Сподіваємося, що можливість проводити такі змагання позитивно вплине на розвиток танцювального спорту у нашому рідному місті, допоможе молодим танцюристам на крок наблизитися до своєї мрії та доведе важливість цього виду спорту у вихованні молодого покоління.

А так прокоментували важливість цієї події для нашого міста:

Сергій Гамарець, організатор змагань, керівник Клубу спортивно-бального танцю «Ренесанс», м. Вишневе: «Танець – одна зі складових здорового способу життя. Дітки, які займаються не один рік по три – чотири рази на тиждень, й хворіють менше. Це вже другий такий турнір. Цього року наші змагання пройшли набагато простіше. Саме тому, що всіма організаційними питаннями за власної ініціативи займалася команда народного депутата Петра Мельника на чолі з ним самим.».

Артур Ларін, комісар змагань, керівник Клубу спортивно-бального танцю «Марс», м. Васильків: «Не чекав, якщо чесно, на поважних гостей. Адже не так часто вони присутні на таких змаганнях. Іще важче отримати від них дієву допомогу.».

Артур Ларін:

- Хороші змагання: тепла атмосфера, чудові подарунки, високий рівень учасників.

Сергій Гамарець:

- Танець – одна зі складових здорового способу життя. Дітки, які займаються не один рік по три – чотири рази на тиждень, й хворіють менше.

Ілля Діков:

- Як народний депутат, Петро Володимирович вже чимало допоміг нашому місту. Підтримка ж обдарованих дітей – наше спільне першочергове завдання.

Владислав Пігулевський:

- Діти України повинні зростати здоровими, сильними, красивими.

Петро Мельник:

- Коли я дивлюсь на присутніх тут дівчаток і хлопчиків, ще раз впевнююся: наша нація – найпрекрасніша в світі.

Наталка Куцак,

Фото В. Кулика


Назад