24.06.2019
Обговорили з представниками батьківських комітетів першої та четвертої шкіл у Вишневому добудову навчальних закладів
Обговорили з представниками батьківських комітетів першої та четвертої шкіл у Вишневому добудову навчальних закладів Голова РДА Мирослава Смірнова зазначила, що ініціює виділення додаткового фінансування на будівництво шкіл у районі з державного та обласного бюджетів.

"В межах прийому громадян з т. в. о. голови Київської облдержадміністрації Вячеславом Кучером обговорили з представниками батьківських комітетів першої та четвертої шкіл у Вишневому добудову навчальних закладів.
Добудова першої школи - багаторічне болюче питання, і, я розумію, що ми повинні разом завершити цей об’єкт. З боку району є повна підтримка.
Замовник будівництва - КОДА. Виконувач обов’язків голови пообіцяв тримати це питання на контролі. Дуже важливо, щоб зі зміною керівництва в області не було затримки фінансування будівництва.
Також у планах вже на наступний бюджетний рік - добудова Вишнівської четвертої школи.
Дві, три зміни - це ненормально. Нам потрібні школи, дитсадки, сучасні амбулаторії, заклади позашкільного розвитку, зокрема мистецькі, - це ключові питання для району на найближчі роки.
За темпами забудови ми перші в регіоні. Щороку на тисячу школярів більше в районі. Молоді сім’ї обирають передмістя для життя і виховання дітей, але їм потрібно створити соціальну інфраструктуру.
Проте з районного бюджету до державного за останній рік вилучили 280 млн гривень. На ці кошти можна збудувати, мінімум, дві повноцінних школи. Тому важливо ці питання озвучити на рівні держави, щоб кошти залишалися в районі для розвитку соціальної інфраструктури. Так, Києво-Святошинський район має значний фінансовий ресурс, але приріст населення колосальний.
Працюватиму, щоб надалі до цих питань було ще більше уваги", - зазначила Мирослава Смірнова.

2.jpg


Назад