12.06.2019
Будівництво дитсадка у Віті-Поштовій завершать до кінця року
Будівництво дитсадка у Віті-Поштовій завершать до кінця року Вже декілька років поспіль з районного бюджету з ініціативи голови РДА Мирослави Смірнової та за підтримки районної ради постійно виділяється фінансування на будівництво дитсадка у Віті-Поштовій. Село активно розвивається, дитячий навчальний заклад просто необхідний. Все більше молодих сімей обирає для життя і виховання дітей саме наш район. Тому розбудова соціальної ініфраструктури просто необхідна.

Загалом голова РДА провела продуктивну нараду. Про роботу зі зверненнями громадян доповіли Дмитрівський, Віто-Поштовий і Тарасівський сільські голови, також обговорили питання безпеки на водних об’єктах. Максимально проводиться інформаційна робота, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям під час відпочинку жителів на воді.

Наостанок ознайомилися з доповіддю військового комісара Олега Гончарука.
"Ми постійно доносимо інформацію до населення про переваги військової служби за контрактом. Тільки з районного бюджету виплачується одноразова допомога у розмірі 10 тис. гривень. Сім’ї наших захисників можуть завжди розраховувати на соціальний супровід і допомогу", - зазначила Мирослава Смірнова.

22.jpg
44.jpg
55.jpg
33.jpg
666.jpg

Назад