07.06.2019
Голова РДА Мирослава Смірнова провела особистий прийом громадян
Голова РДА Мирослава Смірнова провела особистий прийом громадян "Обговорили із завідувачкою дитсадка у Бузовій утеплення будівлі. Будемо планувати роботи, тому що комфорт дітей і вихователів дошкільного навчального закладу - першочергове питання. І керівники органів місцевого самоврядування повинні вчасно доносити до району нагальні питання. Тому що знайти великі кошти всередині року, коли фінансування розплановане, значно важче.Завжди рада бачити у себе батьків-вихователів. Особливо з хорошими новинами. До таких сімей в адміністрації особлива увага.
Також обговорили святкування Дня батька з представниками громадськості. У Софіївській Борщагівці 16 червня відбудеться просвітницький та благодійний захід, у якому може взяти участь кожен охочий.
Загалом соціальні та житлово-комунальні питання найбільше турбують наших мешканців.
Жителі району звертаються з різними проблемними ситуаціями, діляться переживаннями. Завжди індивідуально підходжу до кожного випадку, щоб допомогти або зорієнтувати людину, що робити далі.
Рада, що працює програма «Турбота». І в складних ситуаціях ми завжди можемо підтримати наших жителів, виділивши матеріальну допомогу", - Мирослава Смірнова.

222.jpg
3333.jpg
444.jpg
555.jpg

Назад