05.06.2019
Конструктивна співпраця РДА та райради
Конструктивна співпраця РДА та райради Пропозиції райдержадміністрації затвердили на сесії районної ради. Зокрема, серед важливих змін до бюджету - кошти на встановлення ще п’яти багатофункціональних спортивних майданчиків Street Fight у різних населених пунктах району.

Розбудова соціальної інфраструктури - першочергова потреба передмістя. Головна мета - модернізація, розвиток та розбудова освітніх, медичних, культурних та спортивних закладів. 9 соціальних об’єктів, які зараз будуються у районі, - це результат взаєморозуміння і бажання чути людей.

"Щороку маємо на понад 1000 учнів більше у наших школах. Тому не можемо втрачати час - потрібно максимально швидко реагувати, залучати суб’єктів владних повноважень усіх рівнів для розбудови мережі навчальних закладів. Одним із важливих питань було напрацювання спільної позиції щодо звільнення директора Забірської школи, який дискредитує навчальний заклад своєю поведінкою. Маємо відеодокази, як директор школи у стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля спричинив ДТП. Також є звернення, які свідчать про те, що директор часто перебуває напідпитку на робочому місці.
Моя позиція - директор повинен бути прикладом для наслідування, людиною з високими морально-етичними принципами та мати якості лідера.
Вже п’ятий рік галузь освіти отримує чи не найбільше фінансування та уваги, ми працюємо, щоб вчителі мали комфортні умови роботи та гідне фінансове забезпечення. На посаді директора має бути сучасний керівник, який зацікавлений у розвитку навчального закладу. І впевнена, що в районі є гідні кандидатури", - зазначила Мирослава Смірнова.

Голова РДА Мирослава Смірнова подякувала депутатському корпусу за продуктивну роботу.

11.jpg

3.jpg

Назад