04.06.2019
День відкритих дверей роботодавця - шанс отримати постійну роботу
День відкритих дверей роботодавця - шанс отримати постійну роботу Одним із дієвих засобів вирішення мобільного та якісного укомплектування наданих роботодавцем вакансій є проведення «Дня відкритих дверей на підприємстві».
Так, 31 травня 2019 року, фахівцями Києво-Святошинського районного центру зайнятості, з метою допомоги в укомплектуванні актуальних вакансій бариста  та помічника бариста, організовано та проведено захід                   «День відкритих дверей» у ФОП Мисник Ольги Дмитрівни, яка відкрила власну кав’ярню – кондитерську Be My Guest Bakery в житловому комплексі «Софія».
У кав’ярні можна випити філіжанку кави з десертом, зібрати набір для подарунку чи замовити обраний торт під конкретне свято.
Для участі в заході було запрошено 3 особи з числа безробітних, які перебувають на обліку в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості та відповідають заявленим вимогам роботодавця.
Директор закладу Світлана Дешко розповіла про сферу діяльності закладу, організацію виробництва, умови праці та рівень заробітної плати, умови соціальної сфери, графіки роботи. Вона не оминула увагою питання щодо критеріїв вимог підбору претендентів на роботу. Також провела екскурсію по підприємству, в ході якої розповіла свою історію становлення та розвитку. В процесі спілкування у безробітних виникали питання, на які вони отримали вичерпні відповіді та пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем. На завершення учасників заходу почастували власною продукцією підприємства.
Фахівці центру зайнятості сподіваються на подальшу тісну співпрацю і, що День відкритих дверей на виробництві принесе нові кадри роботодавцю і очікувану роботу  безробітним громадянам.
Назад