03.06.2019
Виїзна акція Центру зайнятості в Бузовій
Виїзна акція Центру зайнятості в Бузовій 30 травня 2019 року, на запрошення Бузівського сільського голови Сергія Кижлая, Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців сіл: Бузова, Гурівщина, Любимівка, Буча, Хмільна.
У заході взяли участь представники сільської ради, зайняті та незайняті мешканці сіл. Громадяни зверталися з питань працевлаштування, надання їм допомоги у підборі роботи .
Всі охочі мали змогу ознайомитись з послугами, які надає служба зайнятості, отримати детальні консультації щодо порядку реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного, послуг щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, умов відкриття власної справи за сприянням служби зайнятості, а також створення нових робочих місць шляхом компенсації роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та організації громадських і робіт тимчасового характеру.
Шукачі роботи дізнались про наявність вільних робочих місць та вакантних посад на підприємствах, установах та організаціях району, було запропоновано 360 оперативних  вакансій з характеристиками та вимогами до претендентів.
Захід пройшов в доброзичливій атмосфері, всі учасники заходу приймали активну участь в обговоренні запропонованих послуг та дякували за надані консультації представникам Києво-Святошинського районного центру зайнятості.

Назад