29.05.2019
Керівники району і області відвідали Вишнівську першу школу
Керівники району і області відвідали Вишнівську першу школу Голова РДА Мирослава Смірнова спільно з керівництвом Київської області провели робочу нараду на території будівництва нового корпусу Вишнівської першої школи.

"Район виділятиме фінансування, але за умови, що роботи виконуватимуться. Минулого року ми вже передбачили 23 мільйони гривень, які пролежали на рахунках. Їх так і не використали. А ми могли направити це фінансування на інші соціальні об‘єкти у районі. У цьому році ми вже виділили 5 мільйонів гривень - це субвеція обласному бюджету. Як тільки кошти використають і нададуть відповідні акти виконаних робіт, будемо направляти ще фінансування.
Рада, що на моє запрошення відреагували і голова облдержадміністрації, і голова облради, що у всіх є розуміння того, що цей об’єкт - пріоритет як для району і міста, так і для області. Сьогодні ми проведи конструктивну робочу зустріч, а також оглянули об‘єкт. Загалом багато робіт вже зроблено. Але в літній період потрібно набрати темп, на об‘єкті має працювати більше людей.
Потреба у розбудові соціальної інфраструктури району - колосальна. Переважно жителі нашого району - це молоді сім‘ї з дітьми. Кількість учнів збільшується на понад 1000 щороку.
Саме тому ми будуємо зараз 9 соціальних об‘єктів. Школи, дитсадки, заклади позашкільної освіти та розвитку... Це наш фокус на найближчі роки. Вірю, що нас почують як на обласному, так і на загальнодержавному рівні. Бо на прикладі цієї школи бачимо, наскільки важливо не затягнути процес," - зазначила Мирослава Смірнова.

22.jpg
33.jpg
44.jpg
88.jpg

Назад