27.05.2019
Вітаємо із закінченням навчального року!
Вітаємо із закінченням навчального року! Голова РДА Мирослава Смірнова привітала учнів Вишнівської третьої школи зі святом Останнього дзвоника!

"Дякую директору та вчителям цього навчального закладу за роботу, за виховання українців. Сьогодні для випускників дзвоник пролунав востаннє. І попереду інше, доросле, цікаве і самостійне життя.
Бажаю успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання та вступні випробування. Прагнути більшого і не боятися брати на себе відповідальність. І пам’ятати, що у школі вас завжди пам’ятають, люблять і пишаються ваші наставники. Бажаю усім школярам бути вдячними, не боятися глобальних цілей, бо в кожному вже сьогодні є потенціал досягти будь-яких вершин. Освіта - один із найважливіших напрямів роботи. І рада, що сьогодні навчальний процес в наших школах відповідає потребам сучасних дітей", - зазначила Мирослава Смірнова.

Щороку на потреби цієї школи з району виділяємо фінансування. У цьому році вже виділено 10 млн гривень на заміну покрівлі.

Мирослава Смірнова вручила страйкбольне обладнання для шкільного тиру. Прагнемо, щоб у цих стінах діти засвоювали якомога більше практичних речей.
Також вручила нагороди переможцям олімпіад та конкурсів.

22.jpg
44.jpg
55.jpgНазад