21.05.2019
Голова РДА Мирослава Смірнова нагородила обдарованих дітей району
Голова РДА Мирослава Смірнова нагородила обдарованих дітей району Cтворюємо можливості для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку - про це свідчить кількість обдарованих дітей у районі

Голова РДА вручила нагороди обдарованим дітям з району. Переможцям олімпіад, конкурсів Малої академії наук, творчих та мистецьких конкурсів.
Подякувала тим, хто усі ці роки вкладає знання, душу, мудрість, любов і віру у цих дітей, - їх вчителям і наставникам.

"Ми створюємо можливості для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей.
І сьогодні ми вже бачимо плоди. У радості дітей, які мають найкращі музичні інструменти, костюми, а також сучасні комп’ютери та усе необхідне обладнання, у спокої батьків, які знають, що їх дитина навчається в комфортних умовах, де тепло, затишно і є нормальний ремонт.
Ми даємо мотивацію.
Стипендія голови РДА раніше була номінальним явищем, тому ми її суттєво збільшили. У 2018 році 152 стипендіати щомісяця отримували від 450 до 750 гривень.
Ми збільшили на 10% посадові оклади викладачам позашкільної освіти за підготовку переможців олімпіад, конкурсів та за науково-дослідницьку роботу з учнями.
Приємно брати участь у цьому святі.
І розуміти, що усі ці роки я була частиною якісних змін, що кожну школу ми почули.
Минулого тижня проїжджала будинок культури у Музичах, який ми відремонтували за кошти районного бюджету. Була стара закинута монументальна споруда радянських часів, де ні тепла, ні умов, а сьогодні - великий і сучасний простір для самовдосконалення. Вечір, а там безліч заходів, діти, дорослі, усі чимось зайняті, хтось вчиться, тренується, хтось розважається. І от це відчуття того, що ти все робиш правильно, воно найкраще і найцінніше," - зазначила Мирослава Смірнова.

33.jpg
44.jpg
66.jpg
77.jpg


Назад