17.05.2019
Рятувальники провели заходи для дітей спільно з Центром зайнятості
Рятувальники провели заходи для дітей спільно з Центром зайнятості Аби розширити уявлення учнів про світ професій, сприяти вихованню лідерства і почуття товариства, 15 травня на території спорткомплексу ГУ ДСНС України у Київській області було проведено турнір під назвою «Місію виконано» для учнів шкіл міста Вишневе.

Відкрили захід очільник рятувальників області Василь Слободяник та начальник Київського обласного Центру занятості Денис Дармостук.
Адже такий захід проводиться в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю двох відомств, який включає в себе і такий елемент як проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.

Команди, а їх було три, завзято змагались між собою, і навіть дощ не зміг зупинити і охолодити запал учасників. 7 локацій, на кожній з яких були різноманітні випробування, були успішно подолані учнями. Тому в цей день стали переможцями і призерами всі учасники. Кожна команда була відмічена в номінації, а це номінації за спритність, завзятість та командну роботу. Діти залишились в захваті від «надзвичайних» пригод, які для них були влаштовані професіоналами- рятувальниками.

IM23G_1475.jpg
IMG_1627.jpg
IMG_1765.jpg
IMG_1644.jpg

Назад