13.05.2019
Мирослава Смірнова прозвітувала перед громадою Києво-Святошинського району про роботу у 2018 році
Мирослава Смірнова прозвітувала перед громадою Києво-Святошинського району про роботу у 2018 році Голова РДА Мирослава Смірнова прозвітувала перед вчителями, лікарями, працівниками сфери культури, спортсменами, нашими захисниками, духовенством, перед усіма тими, хто щодня працює для розвитку району.

"Дякую за цей продуктивний рік. За спільну роботу райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування, громадськості.
2018-й – це 36 навчальних закладів, обладнаних під потреби «Нової української школи», 26 капітально відремонтованих шкіл, 6 нових дитсадків, 2 нових амбулаторії, 5 модернізованих та переобладнаних медичних закладів, 15 амбулаторій та медзакладів, де реконструювали системи газопостачання, оновлена ДЮСШ «Максимум», 3 нових стрітфайти, 5 оновлених шкіл мистецтв та 15 осучаснених закладів культури, 67 тисяч квадратних метрів відремонтованих доріг, 8 одиниць комунальної техніки, 7 нових автомобілів для правоохоронців.
А ще 2018-й - це 7 000 жителів району, які отримали матеріальну допомогу за програмою «Турбота», і майже 4 500 оздоровлених дітей. Це 10 000 гривень допомоги від району, які отримує кожен військовослужбовець під час підписання контракту.
Ми змогли налагодити роботу на місцях, поставити потреби жителів на перше місце. Недостатньо мати бюджет, потрібно вміти з ним працювати. І ми разом показали, що вміємо і будемо тільки вдосконалювати ці вміння.
Настав час професійних політиків, свідомих, досвідчених, людей, які мислять критично, стратегічно, вміють працювати в команді.
Що важливо – ми на правильному шляху. І справа не в тому, що це говорю я, про це свідчать результати за останні чотири роки.
Завдяки спільній роботі ми можемо говорити про ефективну реалізацію ключових державних реформ, підвищення соціальних стандартів, розвиток інфраструктури та комплексне виховання молодого, свідомого, відповідального покоління.
Надалі я поступово показуватиму результати нашої роботи. Щоб кожен мешканець району розумів, куди ідуть його податки," - зазначила у своєму звіті Мирослава Смірнова.

Детальніше зі звітом голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової про роботу у 2018 році можна ознайомитись за посиланням: http://ks-rda.gov.ua/zvit2018/

КАРТА-СХЕМА розвитку Києво-Святошинського району у 2018 році 


222.jpg
333.jpg
444.jpg
555.jpg
777.jpg
888.jpg

Назад