10.05.2019
Районну дитячу поліклініку у Боярці повністю відновили за кошти районного бюджету
Районну дитячу поліклініку у Боярці повністю відновили за кошти районного бюджету Нове медичне обладнання, капітальний ремонт приміщень, фасаду районної дитячої поліклініки у Боярці - усе це фінансування з районного бюджету. Саме у розвиток сфери охорони здоров’я ми спрямовуємо основну частину коштів платників податків у районі. Для комфорту і якості медичних послуг.

"Четвертий рік ми працюємо з цим об’єктом. Нещодавно придбали сучасне офтальмологічне та фізіотерапевтичне обладнання. Також тут повністю оновлений стоматологічний кабінет. Коли я вперше сюди зайшла у 2015 році, жахнулася. Протяг, пліснява, обладнання, яке не відповідає вимогам часу, - усе, що могла запропонувати поліклініка своїм маленьким пацієнтам. Командна робота райдержадміністрації, райради та фахівців медичної сфери дала результат - тепер це новий медичний заклад. Головне те, що ми не приймаємо одноосібних рішень, - лікарі самі визначають свої потреби. А ми як районна влада відкриті до пропозицій і конструктивної співпраці.
Рада, що медпрацівники і пацієнти задоволені. І що головне - сьогодні ми значно підвищили рівень профілактики захворювань," - зазначила Мирослава Смірнова.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад