08.05.2019
Професіографічна екскурсія для учнівської молоді
Професіографічна екскурсія для учнівської молоді 2 травня 2019 року, з метою орієнтації молоді на актуальні на ринку праці професії, Києво-Святошинський районний центр зайнятості для учнів  Вишнівської ЗОШ №4 організував професіографічну екскурсію до Вишнівської міської лікарні.
Професіографічна екскурсія для школярів – це важливий захід для розширення знань, уявлень про професії, підприємства, організації для більш усвідомленого підходу до вибору, орієнтації майбутньої професії, отримання високої кваліфікації.
Під час екскурсії для учнів були створені умови, при яких вони змогли  спостерігати за практичною роботою фахівців високої кваліфікації безпосередньо на їхніх робочих місцях. Таке спостереження індивідуального трудового процесу звичайно зробило на учнів сильне враження. Також під час спостережень в учнів виникали питання, на які вони одразу отримували повні, ґрунтовні відповіді. Дітям було надано інформаційні роз’яснення щодо умов праці, необхідних навичках та кваліфікацій для результативного виконання поставлених цілей. Школярів ознайомили з різноманітними професіями від головного лікаря до медичної сестри.
Такі заходи є корисними для майбутніх випускників загальноосвітніх навчальних закладів, вони підвищують інформованість щодо пропозицій майбутнього професійного вибору.

Назад