07.05.2019
Кожна школа мистецтв за останній рік отримала серйозну підтримку від району
Кожна школа мистецтв за останній рік отримала серйозну підтримку від району Нові музичні інструменти, апаратура, костюми, меблі, оргтехніка, протипожежне обладнання, відеонагляд та ремонти. Кожна школа мистецтв за останній рік отримала серйозну підтримку від району.

Наші діти не тільки на обласному, а й на всеукраїнському та міжнародному рівнях показують, наскільки вони талановиті, наскільки сильну мають теоретичну базу. Захоплююся викладачами, які вкладають у своїх вихованців усю свою любов і натхнення. Наше завдання - удосконалювати навчальний процес.

Відповідно поставили перед собою завдання, щоб кожна школа мала нові сучасні інструменти, щоб були комфортні умови для навчання. Постійно приділяємо увагу закладам культури, останній рік зосередилися саме на оновленні матеріально-технічної бази.

Також на часі питання розширення шкіл мистецтв. Постійно зростає кількість учнів, ми збільшуємо педагогічні колективи, проте місця для навчання недостатньо. Тому у Святопетрівському разом із сільрадою вже плануємо ремонт додаткового приміщення для потреб школи мистецтв.

22.jpg
33.jpg
44.jpg
55.jpg

Назад