26.04.2019
Підрозділи територіальної оборони району укомплектовані страйкбольним обладнанням, яке передане військкомату
Підрозділи територіальної оборони району укомплектовані страйкбольним обладнанням, яке передане військкомату Голова РДА Мирослава Смірнова, як керівник тероборони району, поставила завдання організовувати заходи з мобілізаційної підготовки і мобілізації на найвищому рівні.

"Я була стурбована тим, що навчання з тероборони проходили теоретично. Бо для практики у наших захисників було недостатньо матеріально-технічного забезпечення.Тому придбали це сучасне страйкбольне обладнання для максимально ефективного проведення тренувань, підготовки підрозділів територіальної оборони місцевого значення," - зазначила Мирослава Смірнова.

Вперше випробували обладнання вихованці Військового ліцею імені Івана Богуна.

Голова РДА разом із військовим комісаром Олегом Гончаруком та керівником навчально-оздоровчого комплексу в Боярці Петром Потєхіним вирішили організувати цей захід саме тут - серед майбутніх військовослужбовців.

Ліцеїсти-відмінники взяли участь у тренуванні. А вже досвідчені учасники АТО/ООС провели практичні навчання та показові тренувальні бої для майбутніх захисників.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад