25.04.2019
Безпека громадян та правопорядок є безумовним пріоритетом
Безпека громадян та правопорядок є безумовним пріоритетом Нові сучасні автомобілі для потреб відділу поліції та спільних патрулювань з громадськими патрулюваннями вже працюють для людей.
Ще минулого року голова РДА Мирослава Смірнова пообіцяла, що ті населені пункти, які сформують громадські патрулі з охорони правопорядку, можуть розраховувати на автомобіль. У межах Комплексної програми профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки спільно з відділом поліції придбали 4 автомобілі марки Renault для спільного патрулювання, а також мікроавтобус марки Hyundai і ще 2 легкових автомобілі - теж Hyundai.
Плюс вже придбали два комплекти шин: зимові і літні. Купували саме нові машини, бо вони мають працювати, а не стояти в ремонті.
"Дякую районній раді, особливо голові Вадиму Гедульянову, та керівникам районного відділу поліції Валерію Євтушенку та Олексію Перфілову за спільну роботу! У межах комплексної програми співпрацюємо уже понад 3 роки. За цей час для потреб поліції за кошти районного бюджету закуплено 4 легкові автомобілі, мікроавтобус, 15 нагрудних відеореєстраторів, 22 комплекти комп’ютерної техніки, 12 ноутбуків, 25 мультифункціональних пристроїв, 2 телевізори. До того ж, рада, як виглядає наш відділ поліції. З таких речей починається Європа, з нашого свідомого вибору бачити і примножувати позитив командною роботою. Безпека - це не просто слово, це спільна відповідальність," - зазначила Мирослава Смірнова.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад