19.04.2019
Голова РДА провела засідання колегії райдержадміністрації
Голова РДА провела засідання колегії райдержадміністрації На колегії обговорили багато важливих питань, зокрема стан боротьби зі злочинністю у районі за підсумками 2018 року та зміни до бюджету.

Голова РДА Мирослава Смірнова подякувала начальнику районного відділу поліції Валерію Євтушенку за детальний звіт та роботу.
Загалом поступово стан боротьби зі злочинністю в районі покращується. Росте відсоток розкриття злочинів.
Зменшилася кількість кримінальних правопорушень, при цьому населення зростає.
Вже не перший рік з метою підвищення рівня безпеки за кошти районного бюджету закуповуємо техніку для потреб райвідділу. У минулому році придбали мікроавтобус, два легкові автомобілі та відеореєстратори.

На сьогодні узгоджуються пропозиції щодо субвенцій органам місцевого самоврядування для розвитку соціальної інфраструктури.

У першу чергу, кошти спрямовуватимуться на вже розпочате будівництво та реконструкцію соціальних об’єктів, капітальні ремонти установ соціальної сфери, які функціонують, а також на реалізацію соціальних програм.

Також розробили проект програми «Бюджет участі Києво-Святошинського району на 2019-2020 роки».
"Ми зацікавлені у залученні громадянського суспільства до розвитку району. Наша робота спрямована на співпрацю з жителями. Тому у перспективі плануємо запровадити ініціативу з реалізації громадських проектів" - зазначила Мирослава Смірнова.
3.jpg
4.jpg

Назад