17.04.2019
Служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу
Служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу 12 квітня 2019 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено «День відкритих дверей в відділені № 1 Першого Українського Міжнародного Банку в м. Вишневе» з метою сприяння вирішення кадрових потреб та формування кадрового резерву банку.
Перший Український Міжнародний Банк – це стійкий та успішний банк з приватним українським капіталом, який входить в ТОП – 10 банків України за фінансовими показниками та є складовою найбільшої фінансово-промислової групи України.
Керуюча відділенням № 1 ПУМБ в м. Вишневому Сорока Олена Юріївна розповіла присутнім про основні функції банку, про роботу  з клієнтами, оформлення різноманітних фінансових документів, про наявні вакансії, умови роботи, вимоги до працівників, перспективи кар’єрного росту.
У заході взяли участь 13 осіб з числа безробітних. З кожним кандидатом на робоче місце було проведено індивідуальну співбесіду, після якої було домовлено про додаткову зустріч з особами, яких наявні вакансії зацікавили.
По завершенню заходу представники  Києво-Святошинського районного центру зайнятості висловили подяку представникам банківської установи за спільно організований захід.
        

Назад