15.04.2019
Проведено тактико-спеціальні навчання на автозаправці
Проведено тактико-спеціальні навчання на автозаправці 12 квітня рятувальники з міста Боярка провели тактико-спеціальні навчання на території Тарасівської сільської ради на тему: «Особливості гасіння пожеж на автозаправних станціях скрапленого газу».
За тактичним задумом внаслідок порушення технологічного процесу загорівся перший резервуар. Диспетчер автозаправної станції побачивши пожежу в резервуарі одразу викликав пожежно-рятувальний підрозділ. Працівники розпочали боротьбу з вогнем до приїзду вогнеборців за допомогою первинних засобів пожежогасіння. Прибувши на місце аварії рятувальники провівши розвідку приступили до ліквідації умовної пожежі у світловідбивних костюмах, за допомогою ручних пожежних стволів, які подали на охолодження резервуару та гасіння. Так умовна пожежа була локалізована, а згодом і ліквідована.
По закінченню навчань були підведенні підсумки та проведено детальний аналіз роботи рятувальників, які приймали в них участь. Як зазначив керівник навчань, учасники показали добру фахову підготовку та готовність до ліквідації подібних аварій. Такі навчання надають змогу на практиці перевірити готовність до дій за призначенням рятувальної служби ДСНС та з кожним разом вдосконалювати їх професійні навички.

Назад