12.04.2019
Мирослава Смірнова привітала дитсадок «Росинка» у Вишневому з ювілеєм
Мирослава Смірнова привітала дитсадок «Росинка» у Вишневому з ювілеєм 45 років цей дружній, мудрий, злагоджений і добрий педагогічний колектив виховує найкращі риси у дітях з Києво-Святошинського району.

"Моя бабуся все життя пропрацювала у дитсадку, моя мама - вчитель молодших класів, тому питання освітян для мене завжди близькі і зрозумілі.
Я дякую працівникам цього прекрасного дитсадка за мудрість, за те, що часто ви передаєте усе найкраще молодому поколінню. Тут дуже відчувається гармонія, бо є симбіоз старшого і молодого покоління, є досвід і прогресивне мислення, а це найголовніше для наших дітей.
«Росинка» - приклад того, наскільки важливо, щоб завідувач був виваженим і далекоглядним. Вітаю Любов Семенівну та усіх працівників з ювілеєм навчального закладу. Бажаю вдячних вихованців, їх батьків, бабусь і дідусів. Щоб вони завжди пам’ятали, яку непросту справу ви робите.
Дитсадку - процвітання, благополуччя. Нехай Бог оберігає і захищає кожного вихователя, кожну дитину, яка здобуває тут свої перші і найважливіші знання.
Вдячна за прекрасне душевне свято, за позитив, який ви подарували усім присутнім," - звернулася до присутніх Мирослава Смірнова.

22.jpg
33.jpg
44.jpg

Назад