10.04.2019
Мирослава Смірнова: Доступність влади на місцях та зрозумілість її рішень - головне в роботі РДА
Мирослава Смірнова: Доступність влади на місцях та зрозумілість її рішень - головне в роботі РДА Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова провела апаратну нараду за участі заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, керівників структурних підрозділів адміністрації, начальників районних структур, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості.

Першочергово про роботу зі зверненнями громадян у першому кварталі 2019 року прозвітували Бобрицький, Горенський та Мироцький сільські голови. Найбільше звернень надійшло до Горенської сільської ради - понад 200.
Найактуальніші питання для мешканців району: земельні та соціального захисту.
Варто зазначити, що усі звернення розглядаються відповідно до встановленої законодавством процедури.

«Вкотре наголошую на важливості роботи зі зверненнями громадян. Як в РДА, так і в кожному населеному пункті цьому питанню повинна приділятися належна увага. Маємо динаміку зменшення кількості звернень, що говорить про доступність місцевої влади, зрозумілість її рішень», - наголосила Мирослава Смірнова.

Крім того, про роботу районного управління Пенсійного фонду прозвітував керівник Станіслав Токар.

На обліку у Києво-Святошинському районі близько 50 тисяч пенсіонерів. Станом на березень 2019 року середній розмір пенсії у районі склав 3 135 гривень. Це майже на 400 гривень більше, ніж минулого року.
Для наближення пенсійних послуг до населення, спрощення процедури їх отримання, скорочення термінів та підвищення комфорту функціонують пункти обслуговування громадян у Боярці, Чабанах, Білогородці, Горенці, Дмитрівці.

На сьогодні забезпечене стале фінансування та своєчасна виплата пенсій у районі.

Також обговорили виконавську дисципліну в РДА, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування.
Мирослава Смірнова подякувала керівникам місцевих громад за відповідальну роботу.

«Багато в чому якість роботи адміністрації залежить від виконавської дисципліни структурних підрозділів та органів місцевого самоврядування. Рада, що налагоджена ефективна робота та є взаєморозуміння між районом та громадами», - додала голова адміністрації.

Наостанок приділили увагу питанням підготовки агропромислового комплексу району до весняно-польових робіт у 2019 році та роботі районного управління статистики. Також обговорили протиепізоотичну ситуацію в районі.
2.jpg
3.jpg

Назад