25.03.2019
Білогородська амбулаторія - це два роки командної роботи
Білогородська амбулаторія - це два роки командної роботи У селі Білогородка Києво-Святошинського району відкрили медичний заклад абсолютно нового рівня - комфортна, сучасна, прекрасно обладнана сільська амбулаторія.
Тепер близько 11 тисяч мешканців цього та навколишніх сіл отримуватимуть тут кваліфіковану медичну допомогу.

"Я дякую усім, хто вірив у цей об’єкт, - ви підтримували, надихали і допомагали. Дякую тим, хто не вірив, - ви стимулювали працювати більше, краще і не здаватися.
Пам’ятаю жовтень 2015 року, ранок після виборів почався з пожежі - згоріла стара сільська амбулаторія у Білогородці. Так ми познайомилися із сільським головою і з того ж дня почали працювати над проектом, який ви бачите.
Звичайно, ми одразу знайшли тимчасове приміщення у житловому комплексі, зробили ремонт та обладнали його під потреби амбулаторії. Але я розуміла, що, враховучи темпи розвитку села, це не вирішує проблеми.
Цей проект став моєю особистою мотивацією. Ми послідовно працювали два роки, щоб створити тут найкращі умови як для пацієнтів, так і лікарів. Всі працівники амбулаторії мають усе необхідне для роботи. Поряд з амбулаторією збудоване службове житло для двох лікарських сімей. Є санітарний транспорт для обслуговування пацієнтів вдома. Загалом все, що передбачає медична реформа.
З районного бюджету витрачено 58 млн гривень на будівництво амбулаторії та 9 млн на обладнання, ще 5 млн гривень виділила сільська рада на реконструкцію мереж під потреби медичного закладу.
Пишаюся, що у наших медичних закладах працюють справжні фахівці, сьогодні керівник амбулаторії - молода і амбітна лікарка. Я дякую усім працівникам, які вірили і дочекалися цього дня.
І цього результату не було б, якби не бюджетна децентралізація - сьогодні кошти наших жителів, платників податків, напраляються на такі об’єкти. Тепер ця будівля площею 2 тисячі квадратних метрів працюватиме для людей.
Зараз у Києво-Святошинському районі ми будуємо ще 9 об’єктів соціального спрямування. І це - результат великої командної роботи і великих можливостей, які дали ключові державні реформи,"- зазначила Мирослава Смірнова.

22.jpg
33.jpg
44.jpg

66.jpg
77.jpg
88.jpg

Назад