25.03.2019
День відкритих дверей у супермаркеті «Сільпо»
День відкритих дверей у супермаркеті «Сільпо» 21 березня, у день відкриття першого с.Софіївська Борщагівка супермаркету «Сільпо», фахівцями Києво-Святошинського районного центру зайнятості організовано та проведено  «День відкритих дверей» для ТОВ «СІЛЬПО-ФУД».
«Сільпо»-торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів самообслуговування в Україні, заснована в 1998 році, належить торгівельній корпорації FOZZY GROUP.
Для участі в заході було запрошено 10 осіб з числа безробітних, які  перебувають на обліку в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості.
Менеджер з персоналу ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» Віталіна Воробієнко, розповіла учасникам заходу про можливість працевлаштування в «Сільпо»,  актуальні вакансії, посадові обов’язки працівників, умови праці, перспективи кар’єрного росту, графік роботи, рівень заробітної плати, пільги співробітникам, тощо.
Тим, хто зацікавився  пропозицією роботодавця було вручено анкету кандидата для заповнення особистих даних.
Захід завершився позитивними враженнями і показав, що є актуальним як для громадян, які шукають роботу, так і для роботодавців, зацікавлених у підборі персоналу.


Назад