21.03.2019
Проведений семінар на тему: «Чи має сенс змінити сферу діяльності та піти в IT?»
Проведений семінар на тему: «Чи має сенс змінити сферу діяльності та піти в IT?» 20 березня в «Центрі розвитку підприємництва» на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості був організований та проведений семінар на тему: «Чи має сенс змінити сферу діяльності та піти в IT?», ментором якого виступив Максим Шарафутдінов – партнер компанії Оdoo.
У семінарі взяли участь безробітні, які бажають змінити сферу діяльності та спробувати себе в ІТ індустрії.
У ході заходу обговорювалися питання, які цікавили присутніх, а саме: як швидко вивчити мову програмування, які вакансіє найбільш актуальні та яка заробітна плата у кращих роботодавців в цій сфері, які необхідно мати навички та знання для влаштування на роботу ІТ спеціалістом, та багато іншого. Максим Шарафутдінов приводив приклади з власного досвіду, давав цінні поради учасникам заходу, пропонував допомогу у вирішенні тих чи інших проблемах та надав повну характеристику якою має володіти гарний ІТ спеціаліст.
Наприкінці заходу всі присутні подякували ментору, та запросили Максима провести ще декілька семінарів на подібні теми.
В свою чергу Києво-Святошинський центр зайнятості планує регулярно проводити заходи спрямовані на розвиток підприємництва в районі та запрошує всіх небайдужих долучатись до співпраці.


Назад