21.03.2019
МИРОСЛАВА СМІРНОВА: У процесі реформування медзакладів району ми зберегли на посадах найкращих фахівців
МИРОСЛАВА СМІРНОВА: У процесі реформування медзакладів району ми зберегли на посадах найкращих фахівців Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела нараду з керівниками комунальних закладів охорони здоров’я району щодо їх подальшого порядку функціонування в рамках впровадження медичної реформи.

Як відомо, на сьогодні у Києво-Святошинському районі в межах впровадження медичної реформи усі комунальні заклади охорони здоров’я району перетворилися в комунальні некомерційні підприємства.

«Ми успішно завершили реформування медичних закладів і при цьому зберегли на посадах найкращих фахівців. Зміни, які сьогодні відбуваються у сфері охорони здоров‘я,— це результат нашої спільної взаємодії. Сьогодні ми маємо сучасне медичне обладнання, яке не поступається тому, що є в приватних клініках. Бо мешканці нашого району мають отримувати найякісніші послуги в комфортних умовах. Ми прагнемо, щоб пацієнти мали можливість обстежитися за дорпомогою новітнього обладнання, щоб час доїзду лікарів до пацієнтів був мінімальним. Ми постійно працюємо над вдосконаленням вмінь та навичок працівників галузі. Рада бачити молодих фахівців, ми докладаємо максимум зусиль, щоб у нашому районі хотілося працювати, медпрацівники мали гідну заробітну плату, комфортні умови роботи», - прокоментувала голова адміністрації.

Під час наради обговорили питання організації роботи і співпраці закладів охорони здоров’я району, подальшого фінансування закладів з метою оновлення та покращення матеріально-технічної бази, а також залучення до співпраці лікарів-науковців з Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика та інших високоспеціалізованих медичних закладів.

У свою чергу, вже директор Центральної районної лікарні Роман Лява подякував Мирославі Смірновій за управлінський підхід і постійну увагу до питань охорони здоров‘я.
2.jpg

Назад