19.03.2019
Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України
Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України Веб-портал portal.pfu.gov.ua надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм обслуговування є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.
У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Тут, у своєму особистому кабінеті, людина зможе отримати 15 з 30 видів послуг, що надаються Фондом. Наприклад, працюючий українець може дізнатися розмір свого страхового стажу, а пенсіонер – побачити розмір пенсії і дату виплати. Крім того, ви можете кожен місяць отримувати СМС з інформацією про те, що цей місяць зараховано у ваш стаж, і про те, чи заплатив ваш роботодавець страховий внесок. А за допомогою QR-коду через веб потрал можна отримати форму ОК-5, довідку про розмір пенсії тошо.

Для реєстрації вам потрібно відправитися в найближче відділення Пенсійного фонду: до Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської обл., за адресою: м. Вишневе, вул..Святошинська 50, або в смт. Макарів, вул. Проектна 5, 1-й поверх, зал обслуговування громадян і написати там заяву. Тільки після цього ви отримаєте код, необхідний для реєстрації і станете повноцінним користувачем цього ресурсу. Втім, без цієї виснажливої процедури можна обійтися, якщо у вас є електронний цифровий підпис.


https://portal.pfu.gov.ua/


Назад