19.03.2019
Під час сесії райради ухвалено низку важливих для району рішень
Під час сесії райради ухвалено низку важливих для району рішень У понеділок, 18 березня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів засідання позачергової тридцять четвертої сесії районної ради. В ході сесії взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівники відомств і структурних підрозділів РДА, органів місцевого самоврядування.

Під час сесії депутати прийняли подані РДА зміни до бюджету на 2019 рік. Додаткові кошти виділять на фінансування соціальної сфери, будівництво та ремонт соціальних об’єктів.

"Ми не змінюємо свою позицію в пріоритетах фінансування. Насамперед, це освіта й охорона здоров'я, субвенції на розвиток місцевої інфраструктури. Сьогодні ми дофінансували утеплення об'єктів освіти, надали додаткові кошти у сумі майже 15 млн гривень на закупівлю обладнання для Центральної районної лікарні, а також виділили кошти на закупівлю спорядження на Школу бойових мистецтв. Розраховую, що за 1,5 місяці спільно з громадою будемо відкривати цей заклад", - прокоментував зміни до бюджету очільник районної ради.

Окрім того, депутати погодили звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району. Роботи, які запланували у минулому році, перевиконали на майже на 40% відсотків. Окрім розвитку інфраструктури та створення соціальних об’єктів, у районі приділяють увагу покращенню інвестиційного клімату.

"Ми бачимо конкретні результати у напрямку охорони здоров'я, культури, освіти. Наразі ми вже утеплили багато освітніх закладів, намагаємося закупити якомога більше нового обладнання. Така ж тенденція й по закладах охорони здоров'я - поступово оновлюємо матеріально-технічну базу, залучаємо кваліфіковані молоді медичні кадри. Звичайно, є ще багато роботи. Це і ремонт доріг, і благоустрій. Окрім розвитку інфраструктури та створення соціальних об’єктів, приділяємо увагу покращенню інвестиційного клімату. Адже для інвестора важливо бачити розвиток, що влада на місці працює, що будуються школи, амбулаторії, спортивні та культурні заклади, тоді він сам буде зацікавлений вкладати тут кошти", - відзначила голова РДА.

Також на порядку денному - затвердження Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки та територіальної оборони місцевого значення, внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури.

"Пишаюся співпрацею і єдиною конструктивною позицією моїх колег-депутатів і голови адміністрації. За 14 днів до виборів Президента в сесійній залі нема політичної конкуренції чи спекуляцій, бо присутні депутати дійсно хвилюються за добробут громади. Завдяки цьому крок за кроком змінюється наш район", - резюмував Вадим Гедульянов засідання 34 сесії Києво-Святошинської районної ради VII скликання.

222.jpg

Назад