19.03.2019
Голова РДА Мирослава Смірнова представила колективу Центральної районної лікарні керівників реформованих медзакладів – генерального директора та медичного директора
Голова РДА Мирослава Смірнова представила колективу Центральної районної лікарні керівників реформованих медзакладів – генерального директора та медичного директора Відповідно до розпорядження голови РДА, підписаного напередодні, генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Києво-Святошинської районної ради» призначено Романа Ляву, а медичним директором – Олександра Завадецького.
Роман Борисович та Олександр Тарасович – професіонали у сфері охорони здоров’я, завдяки яким медицина у районі вийшла на якісно новий рівень. Бажаю надалі не збавляти темп у реформуванні галузі.
На сьогодні у Києво-Святошинському районі в межах впровадження медичної реформи усі комунальні заклади охорони здоров’я району перетворилися в комунальні некомерційні підприємства.
Із 1 січня 2019 року в Україні Міністерством охорони здоров’я України запроваджено нові посади в закладах охорони здоров’я директора та медичного директора та розділено їх функції. Директор чи генеральний директор - виконуватиме виключно управлінські функції та займатиметься адміністративною роботою, а усі медичні функції керівника виконуватиме медичний директор.
2.jpg
3.jpg

Назад