15.03.2019
Військова служба за контрактом у Національній гвардії України - це престижно
Військова служба за контрактом у Національній гвардії України - це престижно 14 березня в Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості, проведено презентацію військової служби за контрактом у Національній гвардії України.
Перед учасниками заходу (30 осіб з числа безробітних) виступив старший офіцер відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України у м.Києві та Київській області Олександр Шинкаренко. Він ознайомив присутніх з основними завданнями Національної гвардії України, перевагами та перспективами проходження військової служби за контрактом.
Основні питання, на яких акцентувалась увага присутніх, це: вимоги до кандидатів для проходження військової служби за контрактом, грошове, продовольче та речове забезпечення військовослужбовців, програма охорони здоров’я, соціальний та правовий захист офіцерів, аспекти навчання в Національній академії Національної гвардії України.
Всі учасники заходу виявили зацікавленість до отриманої інформації, але потребують час для зваженого обміркування відповідального кроку.
Проведений захід показав, що для тимчасово непрацюючих громадян, військова служба за контрактом  в Національній гвардії України - одна з найкращих перспектив саморозвитку та гарантія  впевненості у завтрашньому дні.

Назад