15.03.2019
Відбулися установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській РДА
Відбулися установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській РДА 14 березня 2019 року відбулися установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Києво–Святошинській РДА.
Із 45 допущених делегатів на установчі збори прийшли та зареєструвались 44 представника інститутів громадянського суспільства.
Заступник голови РДА Михайло Лєзнік від імені голови РДА привітав усіх присутніх, подякував попередньому складу громадської ради, на чолі з її головою Ольгою Квасовою, за результативну роботу, активну життєву позицію та допомогу у вирішенні проблемних питань району. Також Михайло Геннадійович побажав успіхів в роботі новому складу Громадської ради та висловив сподівання на плідну співпрацю та взаємодію між Громадською радою та РДА в усіх напрямках.
Голова попереднього складу Громадської ради Ольга Квасова прозвітувала про проведену за два роки роботу (презентацію звіту можна переглянути ТУТВІДЕО).
Голова ініціативної групи із формування нового складу Громадської ради при Києво–Святошинській РДА Володимир Чепець доповів про проведену ініціативною групою роботу.
За результатами відкритого рейтингового голосування до складу громадської ради увійшли 44 представника від інститутів громадянського суспільства.
Також обрано робочу групу із делегатів, які виявили бажання провести відповідну роботу з підготовки першого засідання Громадської ради при Києво-Святошинській РДА.
DSC_0744.JPG
DSC_0748.JPG
DSC_0764.JPG
DSC_0757.JPG
DSC_0783.JPG
DSC_0790.JPG
DSC_0800.JPG
DSC_0805.JPG


Назад