05.03.2019
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов передали районному підрозділу ДСНС пневмокаркасний намет
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов передали районному підрозділу ДСНС пневмокаркасний намет Надувний пневмокаркасний модуль призначений для захисту від сонячних променів, атмосферних опадів та вітру.

Намет має площу 60 квадратних метрів і висоту 3,5 метрів, а також електричний нагнітач повітря. Відповідно конструкцію можна використовувати у холодний період та за непогоди.

«Задля безпеки жителів нашого району та якісного виконання завдань Києво-Святошинським підрозділом ДСНС ми придбали цей сучасний і мобільний намет. З боку РДА є повне розуміння потреб рятувальників, бо наша спільна мета - попередити надзвичайні ситуації та забезпечити максимально швидке реагування на них, бо, в першу чергу, це життя і здоров’я києво-святошинців», - прокоментувала Мирослава Смірнова.

З районного бюджету на придбання намету виділено близько 250 тисяч гривень.

«Ми дбаємо, щоб рятувальники нашого району були забезпечені надсучасним обладнанням та всіма необхідними засобами для оперативної роботи. Адже від того, як вони оснащені, напряму залежить безпека києво-святошинців», — додав очільник районної ради.

Тепер районний підрозділ ДСНС може швидко (на встановлення конструкції потрібно не більше 20 хвилин) та мобільно організувати роботу оперативного штабу.

Начальник районного підрозділу ДСНС Олександр Козленко подякував районному керівництву за увагу до їх потреб та проблем.
2.jpg
3.jpg

Назад