21.02.2019
У Києво-Святошинському районі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
У Києво-Святошинському районі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні 20 лютого, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, у Вишневому відзначили 5-ті роковини розстрілів на Майдані та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Трагічні події пригадали й очільники Києво-Святошинського району – голова районної державної адміністрації Мирослава Смірнова та голова районної ради Вадим Гедульянов.

Долучилися до заходу мер Вишневого Ілля Діков, депутати, громадські активісти, школярі, містяни та небайдужі жителі району.

Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу "Небесної Варти", а представники духовенства Києво-Святошинського району відправили панахиду за невинно вбитими. Священнослужителі провели літургію та помолилися за душі загиблих Героїв, які віддали свої життя на Майдані за демократичну, сильну, європейську державу. А поетеса Тетяна Домашенко зачитала вірш, присвячений борцям за волю України.

"Ми сьогодні згадуємо в молитві невинно загиблих, бо останні хвилини їхнього життя були у смутку, вони помирали в муках, віддавши життя за кожного з нас. Тому ми звертаємося до Господа з подякою за те, що він дав велику любов тим, хто нас не знав, але за нас боровся. Дякуючи Героям, розумієш, що є любов, є життя, є радість. Завдяки їм ми вчимося прощати, любити, бути послідовниками вірних синів та доньок України", - звернувся до присутніх отець Дмитро.

Саме 20 лютого 2014 року під час Революції Гідності в центрі столиці загинуло найбільше активістів. У ці дні протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. До 18 лютого налічувалось 9 загиблих. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78, після 20 лютого ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.

Герої Небесної Сотні назавжди змінили хід української історії, вони віддали свої життя за Україну, за кожного з нас!
1.jpg
22.jpg
444.jpg
66.jpg
55.jpg

Назад