20.02.2019
Мирослава Смірнова: Сім’я – основний і найважливіший інститут формування збалансованої особистості
Мирослава Смірнова: Сім’я – основний і найважливіший інститут формування збалансованої особистості Соціальна робота із сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також турбота про одиноких громадян та інвалідів – такими були ключові питання, які розглянули на апаратній нараді в Києво-Святошинській РДА 19 лютого.

Провела нараду голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова за участі голови районної ради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів РДА та керівників органів місцевого самоврядування.

Розпочала засідання Мирослава Смірнова з привітання іменинників. Зі словами привітань та подяки за роботу вона звернулася до Вадима Гедульянова. Також спільно привітали нового начальника відділу організаційно-кадрової роботи Олександра Лук‘янчука.

Обговорили роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У районі ведеться постійна робота із соціально незахищеними категоріями населення, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги. Таким людям надається соціальне обслуговування, супровід та патронаж, соціальна профілактика і реабілітація, також психологічна допомога.

«Сім’я – основний і найважливіший інститут виховання дітей, формування збалансованої особистості. Передусім наша робота спрямована на підтримку родин. Велика увага приділяється інформаційній роботі та організації культурних, спортивних, освітніх заходів, метою яких є популяризація сімейних форм виховання», - зазначила Мирослава Смірнова.

Варто зазначити, що із районного бюджету соціально незахищені громадяни отримують матеріальну допомогу. Так, у 2018 році в межах районної цільової програми було надано одноразову адресну матеріальну допомогу дітям з інвалідністю та дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, на суму 1,3 млн грн. Також відповідно до програми з надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в АТО, та їх сім’ям виплачено близько мільйона гривень.

«У районі постійно діє програма «Турбота», що спрямована саме на допомогу соціально незахищеним категоріям громадян та тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. Вона досить широка, а головне – реально допомагає людям. Також, як депутати районної ради, зі своїх депутатських фондів намагаємось допомагати громадянам, котрі до нас звертаються. Ми сьогодні живемо в непростий час, тому чітко усвідомлюємо важливість допомоги мешканцям району, котрі цього потребують», - зауважив очільник районної ради.

Про роботу районного територіального центру обслуговування одиноких громадян та інвалідів прозвітувала його директор. Основна діяльність центру направлена на вирішення соціально-побутових питань малозахищених верств населення та соціальний супровід непрацездатних самотніх громадян та інвалідів.

«Проблеми наших жителів не завжди прості, але наше завдання – вислухати і підтримати, у будь-якому разі», - наголосила голова РДА.

Окрім моральної підтримки, консультацій, громадянам надається адресна натуральна та грошова допомога. Зокрема, протягом 2018 року за розпорядженнями голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової та голови районної ради Вадима Гедульянова територіальний центр виплатив у загальному понад 18,2 млн грн допомоги. До того ж, більше двох тисяч соціально незахищених жителів отримали продуктові набори.

Також заслухали звіти голів Софіївсько-Борщагівської та Петропавлівсько-Борщагівської сільських рад про роботу зі зверненнями громадян.

Наприкінці наради присутні ознайомилися з програмним комплексом «Облік, контроль та аналіз у місцевих радах». Ця програма дозволяє робити зведені звіти в автоматичному режимі по місцевій раді та надає можливість формувати та видавати всі види довідок та аналітичні таблиці. Це значно спростить роботу органів ОМС та покращить обслуговування громадян. Наразі комплекс уже впроваджений у Гатненській, Святопетрівській, Софіївсько-Борщагівській і Білогородській сільських радах.
22.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
5.jpgНазад