12.02.2019
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відзначили воїнів-інтернаціоналістів до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відзначили воїнів-інтернаціоналістів до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану Керівництво Києво-Святошинського району організувало пам‘ятний захід для воїнів-інтернаціоналістів з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, яку країна відзначатиме 15 лютого.

Голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова райради Вадим Гедульянов вшанували тих, хто з нами та тих, кого вже немає, а також подякували голові Києво-Святошинської районної організації УСВА Ларисі Козленко, яка є просто берегинею наших захисників.

«Завдяки Ларисі Леонтіївні ми знаємо про ваші проблеми, шановні воїни, і завжди готові вам допомогти», - зазначили керівники району.

У заході також взяв участь військовий комісар району Олег Гончарук, ветерани війни в Афганістані, школярі та представники громадськості.

«Війна – це завжди сльози, біль і втрати. Разом з тим війна – це подвиги, братерство, сміливість, честь, відданість. Ці слова асоціюються у мене з вами, дорогі наші воїни. Для учасників антитерористичної операції на сході країни ви є прикладом мужності та героїзму. Багатьох з вас ми також знаємо як учасників АТО і волонтерів. Дякую за позицію і відданість.
Бажаю усім нам миру, затишку, внутрішнього спокою, міцного здоров’я, радості, натхнення і добра. Нехай береже нас Господь!», – звернулася до учасників заходу Мирослава Смірнова.

Варто зазначити, що лише за офіційною статистикою в Афгані загинуло близько 3,5 тисяч українців.

«30 років тому в далекому Афганістані закінчилася моторошна війна, яка забрала життя багатьох українців. Сьогодні я хочу щиро подякувати вам, шановні воїни, за честь і мужність. Не дивлячись на мотиви тих, хто влаштував війну в Афганістані, ви були вірні своїй присязі, були і залишаєтесь вірними синами нашої України. Сьогодні ми низько схиляємо голови в пам'ять про тих, хто не повернувся з тієї війни. Вічна слава героям! А усім нам я бажаю міцного здоров’я, впевненості та віри у мирне майбутнє», – виступив Вадим Гедульянов.

Голова РДА та голова райради відзначили подяками членів Києво-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за активну участь у діяльності осередку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Мирослава Смірнова наголосила, що районна влада робила і робитиме все для того, щоб допомагати тим, хто брав участь у локальних конфліктах. Цього року з її ініціативи та за підтримки депутатського корпусу виділено близько 300 тисяч для виплати допомоги воїнам-інтернаціоналістам з нашого району.

У свою чергу військовий комісар Олег Гончарук подякував афганцям за те, що вони допомагають молодим військовим, постійно підтримують хлопців, які зараз знаходяться в зоні виконання бойових завдань, а також не залишаються осторонь від біди своїх же побратимів.

Також у цей день у Вишневому біля Меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам пройшов районний мітинг-реквієм, у якому взяли участь ветерани бойових дій та члени їх родин, адміністрація та небайдужі мешканці міста. Після панахиди присутні поклали квіти до пам’ятника, запалили свічки і хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників бойових дій.
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Назад