11.02.2019
День відкритих дверей в ТОВ «Броварська індичка»
День відкритих дверей в ТОВ «Броварська індичка» 8 лютого 2019 року, з метою працевлаштування претендентів на вакантні місця, Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено  «День відкритих дверей» в ТОВ «Броварська індичка».
«Броварська індичка» підприємство, яке здійснює повний цикл виробництва - вирощування індиків, переробку і упаковку готової продукції. Виробництво ТМ «Інделіка» здійснюється в повністю закритому режимі, що дозволяє уникнути контакту птиці з зовнішнім середовищем і є гарантією безпеки виробництва.
Менеджер Юрій ознайомив присутніх з діяльністю магазину, надав інформацію про вакансії, перспективи кар’єрного росту, посадові обов’язки, умови праці,  графік роботи, транспортну доступність та рівень заробітної плати, тощо.  
У заході взяли участь 3 особи з числа безробітних, які перебувають на обліку в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості. Для тих, хто зацікавився пропозицією роботодавця було проведено індивідуальну співбесіду.
Захід завершився позитивними враженнями і показав, що є актуальним, як для громадян, які шукають роботу, так і для роботодавців, зацікавлених у підборі персоналу.
Назад