04.02.2019
Дотримання законодавства про працю
Дотримання законодавства про працю 30 січня 2019 року в Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Дотримання законодавства про працю. Права та обов язки суб єктів підприємницької діяльності при перевірці дотримання законодавства про працю. Облік неповного робочого дня на підприємстві».
Семінар провів Голова Громадської ради при державній службі України з питань праці – Владичанський Анатолій Анатолійович.
Велику увагу лектор приділив питанням щодо перевірок на підприємствах, порядок її проходження, які права та обов’язки мають перевіряючі та роботодавці, відповідальність перевіряючих; процесуальні документи, які складаються в ході перевірки інспекторами, та документи, які потрібно надати роботодавцю.
Семінар пройшов у формі дискусії, оскільки дана тема на сьогодні є актуальною для багатьох роботодавців.
Учасники заходу подякували за організований захід, а також висловили надію, що їх і надалі будуть запрошувати на семінари такого рівня, де роботодавці зможуть відкрити для себе багато нового та цікавого для практичного використання в своїй повсякденній роботі.

Назад