16.01.2019
Шановні виборці!
Шановні виборці! Відділом ведення Державного реєстру виборців Києво-Святошинської районної державної адміністрації проводиться робота з виборцями та територіальною громадою, органами місцевого самоврядування, суб’єктами надання відомостей періодичного поновлення, яка направлена на виготовлення якісних та достовірних списків виборців, щоб кожна людина могла реалізувати своє право голосу на призначених виборах Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року.

Громадяни України можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації та перевірити достовірність інформації про себе або членів своєї сім’ї.

Усіх охочих проголосувати запрошуємо вчасно звернутись щодо перевірки своїх даних або будь-яких виправлень та їх усунення до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою м.Київ, проспект Перемоги, 126, тел.: (044)424-10-49, робочі дні пн-пт з 8:30-17:00, обід 13:00-13:30. При собі обов’язково потрібно мати паспорт громадянина України та його ксерокопію (за його відсутності — тимчасове посвідчення громадянина України).

Громадяни України, а також громадяни Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей зможуть проголосувати 31 березня 2019 року, скориставшись процедурою тимчасової зміни місця голосування згідно Постанови Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року. Виборці, які хочуть віддати  право голосу в місцевості, де знаходяться в день проведення виборів, мають заздалегідь проінформувати про своє бажання обрану найближчу дільничну виборчу комісію, або звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування.

З повагою,
начальник відділу ведення            
Державного реєстру виборців    Л.С. Данченко

Назад