10.01.2019
Відкрили сучасний дитсадок у Крюківщині після реконструкції
Відкрили сучасний дитсадок у Крюківщині після реконструкції Добудову розпочали ще у 2012 році. Проте, у 2013 будівництво було призупинено. Відновили будівельні роботи у 2014 році.
Реконструкція передбачала добудову нового корпусу і переоснащення існуючого. Загальна вартість будівництва – 53 млн грн, 29 млн грн було виділено протягом останніх трьох років з районного бюджету.
"Дякую депутатському корпусу районної ради за підтримку моєї ініціативи щодо надання субвенції - це дало змогу, нарешті, завершити об’єкт. Вдячна Крюківщинській сільській раді, яка об’єднала свої зусилля, усім депутатам, які підтримали цей проект. Також дякую батькам за терпіння і розуміння, останні півроку було складно, бо діти не відвідували навчальний заклад" - зазначила Мирослава Смірнова.
Вже з 14 січня дитсадок відкриє двері для близько 300 своїх вихованців.
Садочок має повністю оновлену матеріально-технічну базу. Він обладнаний усім необхідним для комфортного перебування, виховання та навчання дітей: нові меблі та іграшки, сучасний інтер’єр, приміщення для музичних, фізкультурних, навчальних занять та ігор, медичний блок, кабінет психолога, методичний кабінет, харчоблок, службово-побутові приміщення та пральня. Яскравий утеплений фасад, протипожежна сигналізація, камери відеоспостереження, майданчики з ігровим обладнанням і спортивними спорудами.
Приємно починати рік із відкриття такого необхідного та довгоочікуваного об‘єкта.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
9.jpg
99.jpg

Назад