09.01.2019
Мирослава Смірнова: Уся снігоприбиральна техніка району повинна працювати на повну потужність
Мирослава Смірнова: Уся снігоприбиральна техніка району повинна працювати на повну потужність Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела апаратну нараду за участі голови районної ради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів РДА та керівників органів місцевого самоврядування.
Заслухали начальника відділу ЖКГ та будівництва РДА Руслана Бадікіна щодо стану проходження опалювального сезону в населених пунктах Києво-Святошинського району та утримання автомобільних доріг місцевого значення. Наразі об’єкти соціальної сфери району та житлового фонду теплом забезпечені. Стосовно доріг, то, незважаючи на складні погодні умови, у районі снігоприбиральної техніки, палива та піщано-соляної суміші достатньо, створено оперативний штаб з розчищення засніжених доріг в умовах негоди, забезпечене максимально швидке реагування.
«Розвиток та модернізація житлово-комунальної сфери - один із показників рівня комфорту життя мешканців. Протягом останніх років ми не припиняємо виділяти субвенції з районного бюджету місцевим громадам для придбання сучасної комунальної техніки. Щороку передбачаються резервні кошти на пальне та посипкові матеріали. Щоб у разі негоди мати всі ресурси для забезпечення безпеки дорожнього руху. Створюються усі умови для безперебійної та злагодженої роботи комунальних служб, ведеться співпраця з правоохоронними органами», - зауважила голова РДА.
Для координацї та оперативного реагування створена група у Viber, у яку входять представники зазначених організацій, керівники ОМС району, поліція, МНС та керівництво району.
Головна мета - якісна і швидка розчистка доріг та тротуарів від снігових заметів та льодового покриву.
Дороги місцевого значення обслуговують 65 одиниць спеціалізованої комунальної техніки, а у разі потреби додатково залучається 40 одиниць техніки підприємств та організацій району.
На порядку денному - питання соціального захисту. Начальник управління соцзахисту населення РДА Сергій Черток звітував про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях Києво-Святошинського району. Він повідомив, що за 2018 рік проведено 12 засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при райдержадміністрації, заслухано та попереджено 14 керівників підприємств-боржників, у яких взяті пояснення, графіки погашення заборгованості та винесені попередження про недопущення виникнення заборгованості у наступних звітних періодах.
У ході наради також розглянули питання про підготовку до відзначення 22 січня Дня Соборності України у нашому районі. Начальник відділу культури національностей та релігій РДА Дмитро Гончаренко повідомив про проведення у населених пунктах району відповідних тематичних заходів, які спрямовані на виховання у молоді патріотизму, поваги до історії українського народу та демократичних цінностей. Районний захід до Дня Соборності України відбудеться у селі Гнатівка Гореницької сільської ради.
Наприкінці Мирослава Смірнова привітала усіх із новорічними та різдвяними святами, побажавши колегам наснаги, сил, мудрості і взаєморозуміння, виважених рішень і нових перемог у 2019 робочому році. До привітань також долучився голова районної ради Вадим Гедульянов із побажаннями присутнім єдності і продуктивної співпраці у поточному році, нових досягнень, а також миру і добробуту.
Колоритними різдвяними колядками особливий святковий настрій учасникам засідання створив народний аматорський ансамбль «Дивоцвіт», який функціонує на базі районного будинку культури.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад