21.12.2018
Відбулось святкове дійство «Я чекаю Миколая»
Відбулось святкове дійство «Я чекаю Миколая» День Святого Миколая починає цикл зимових свят які з нетерпінням очікують і дорослі і діти, адже цей день несе із собою веселощі, гарний настрій, розваги та подарунки.
20 грудня за сприянням голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Київської області Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської районної ради Київської області Вадима Гедульянова, за участі заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайла Лєзніка в Центрі творчості молоді «Оберіг» для дітей соціально-незахищених категорій міста Боярка проведено святкове дійство «Я чекаю Миколая».
У виставі брали участь зразкова театр-студія "Світла хвиля" (керівник Мельник Тетяна Олексіївна), зразкова вокальна студія "Діамант"(керівник Криворучко Катерина Миколаївна), народна студія бального танцю "РИТМИ" (керівник Зарицька Ольга Миколаївна). Талановита гра вихованців «Оберегу», яскраві костюми, музика, цікаве дійство викликало неабияке захоплення у маленьких глядачів.
По завершенню вистави Михайло Лєзнік привітав усіх присутніх і від себе особисто і від імені Мирослави Смірнової з новорічно-різдвяними святами та вручив солодкі подарунки і юним акторам і глядачам, що стало приємним доповненням святкового вечора.
_DSC0025.JPG
_DSC0556.JPG
_DSC1149.JPG
_DSC0483.JPG

Назад