05.12.2018
У Києво-Святошинському районі відбулася Рада Оборони
У Києво-Святошинському районі відбулася Рада Оборони Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова разом із військовим комісаром району Олегом Гончаруком, своїм заступником Михайлом Лєзніком, керівниками органів місцевого самоврядування обговорила стан мобілізаційної готовності органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій в Києво-Святошинському районі Київської області.

Як відомо, у зв'язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, який відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією території Автономної Республіки Крим та частини Донецької і Луганської областей, з метою швидкого реагування на ескалацію збройної агресії Російської Федерації проти України, в державі введено воєнний стан 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 26 грудня 2018 року.
Воєнний стан введено в 10 областях України, а саме - Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Вінницькій. В інших областях діє ОСОБЛИВИЙ ПЕРІОД, який введено  17 березня 2014 року. В областях України, де оголошено воєнний стан, відбудуться навчальні збори з резервістами та територіальною обороною. В Києво-Святошинському районі Київської області з 30 листопада 2018 року розпочато оповіщення резервістів щодо відправлення на навчальні збори до навчальних центрів, на 20 і 15 діб відповідно.

Назад