03.12.2018
МИРОСЛАВА СМІРНОВА: МОЯ ПОЗИЦІЯ - ВИННІ МАЮТЬ ВІДПОВІСТИ ЗА СВОЇ ЗЛОЧИННІ ДІЇ. ХТО Б ЦЕ НЕ БУВ
МИРОСЛАВА СМІРНОВА: МОЯ ПОЗИЦІЯ - ВИННІ МАЮТЬ ВІДПОВІСТИ ЗА СВОЇ ЗЛОЧИННІ ДІЇ. ХТО Б ЦЕ НЕ БУВ Оперативна інформація щодо ситуації у Вишневому. Йде слідство, троє підозрюваних затримано. З боку РДА весь пакет документів по будівництву передано правоохоронним органам. Процес повинен бути публічним і прозорим, тому публікуємо документацію.
Голова РДА Мирослава Смірнова зазначила:
"Вимагаю швидкого розслідування. Ця справа повинна стати показовою для всіх недобросовісних будівельників, з рук – не зійде. Головне - з’ясувати, хто і на якому етапі вирішив ризикнути життями людей. Це професійна недбалість, людський фактор, помилка чи свідомий злочин, який міг привести до трагедії? Затримані причетні особи вже надають пояснення. Під час засідання комісії ТЕБ та НС працівники правоохоронних органів повідомили мені, що сьогодні відбудеться суд над затриманими по обранню запобіжного заходу.
Дякую правоохоронним органам за оперативність.
Перш ніж робити якісь висновки, має бути розуміння того, яка взагалі процедура будівництва такого об‘єкта.
Це тривалий процес, до якого залучено багато фахівців та інстанцій, які вивчали і затверджували проект, технічні параметри, які перевіряли хід будівництва, і, врешті, дали дозвіл на введення в експлуатацію.
По порядку:
1. Було ухвалене рішення районної ради про будівництво об’єкта.
2. Рішення районної ради про зміни в бюджеті, якими передбачені кошти на будівництво об’єкта.
3. Відділом освіти замовлено проектно-кошторисну документацію у ТОВ «МАТЕ», кваліфікаційний сертифікат архітектора виданий Дождьову Дмитру Олеговичу, серія АА №001306 від 27 лютого 2013 року.
4. Генеральним проектувальником ТОВ «МАТЕ» виготовлено проектно-кошторисну документацію, яку направили на державну будівельну експертизу до ТОВ «ПРОЕКСП».
5. 31 липня 2017 року ТОВ «ПРОЕКСП» надано експертний звіт №V-0006-17/ПРОЕКСП, яким встановлено, що розроблена проектна документація відповідає нормативним вимогам. (Фото 1-9)
6. На підставі експертного звіту відділом освіти оголошено торги (тендер) на проведення робіт по даному об’єкту.
7. Проведено торги відповідно до закону «Про публічні закупівлі», визначено переможця – ТОВ «АНТАРЕС ГРУПП».
8. Укладено договір підряду на виконання будівельних робіт.
9. Передано підряднику повний пакет документації (проект).
10. Укладено Замовником договір на здійснення технічного та авторського нагляду за проведенням робіт із сертифікованими фахівцями.
11. Отримано дозвіл на виконання будівельних робіт №КС 1121722740013 від відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Вишневої міської ради. (Фото 10,11)
12. По ходу виконання робіт Замовником сплачувались кошти на підставі наданих підрядником актів виконаних робіт та довідок про вартість виконаних робіт, підписаних особою, відповідальною за технічний нагляд.
13. По завершенню робіт відділом державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Вишневої міської ради видано Сертифікат КС №162181830901, яким підтверджено відповідність будівництва вимогам проектної документації та його готовність до експлуатації. (Фото 12)
14. На підставі цього Замовником за рішенням комісії складено акт про введення об’єкта в експлуатацію.
Очевидно, усі етапи, визначені на державному рівні, було пройдено. Під усіма документами є підписи відповідальних осіб. Ведеться слідство.
Багато хто зараз спекулює цією темою, багато хто, хоч в житті своєму нічого не побудував, раптом став експертом у будівництві. Ситуація потребує фахового погляду.
Повторюю. Головне -усі живі і неушкоджені. Ще раз дякую тренерам, які професійно відреагували у критичній ситуації".
1.jpg

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg

Назад