02.12.2018
Інформація щодо надзвичайної ситуації у Вишневому в спортарені
Інформація щодо надзвичайної ситуації у Вишневому в спортарені Мирослава Смірнова: "Найперше, дякую Богу, що через обвалення даху жодна людина не постраждала. Вдячна тренерам, які швидко та організовано евакуювали усіх, хто перебував у приміщенні".

Голова РДА Мирослава Смірнова звернулася до поліції та прокуратури. Відкрите кримінальне провадження.
За розпорядженням голови РДА негайно відсторонений начальник відділу освіти Микола Івашко.

Голова РДА зазначила, що вимагає об‘єктивного, прозорого та публічного розслідування.

1 грудня на місці події особисто були присутні голова Київської ОДА Олександр Дмитрович Терещук і начальник ГУ Нацполіції у Київській області Дмитро Миколайович Ценов.

"У цій ситуації найбільше запитань  виникає до технагляду, підрядника та тих, хто видав дозволи на введення будівлі в експлуатацію. Враховуючи, що до початку та під час будівництва спорткомплексу всі процедури були проведені відповідно до норм чинного законодавства, тендер було проведено згідно із законом.
Невідкладно для максимального інформування створюємо комісію, яка розглядатиме це питання. У комісію увійде в. о. відділу освіти, голова комунальної комісії районної ради. Також будуть запрошені представники громадськості.
Триває розслідування щодо обвалу даху спортарени у Вишневому.
Наразі поліція вже затримала директора підприємства, яке виступало Генеральним підрядником у процесі будівництва, інженера технічного нагляду та безпосереднього виконавця робіт - прокоментувала Інформую про розслідування щодо обвалу даху спортарени у Вишневому.
Поліція вже затримала директора підприємства, яке виступало Генеральним підрядником у процесі будівництва, інженера технічного нагляду та безпосереднього виконавця робіт" - прокоментувала Мирослава Смірнова.

Назад